CENNIK

CENNIK

Diagnoza procesów SI

Ocena procesów integracji sensorycznej złożona jest z wywiadu, kwestionariusza SI, obserwacji klinicznej, obserwacji zabawy swobodnej i kierowanej. Po 4 roku życia diagnoza uzupełniana jest o standaryzowane testy SIPT - Sensory Integration and Praxis Tests.                                                                     
Czas lub ilość spotkań: 2-3 spotkania po 60-90 min
Cena: 300-450 zł

Terapia SI

Terapia metodą integracji sensorycznej odbywa się na sali wyposażonej w profesjonalny sprzęt terapeutyczny. Dziecko w trakcie zajęć wykonuje aktywności, które są dla niego atrakcyjne i prowadzą do poprawy funkcjonowania w życiu codziennym.           

Czas trwania: 50 min
Cena: 90 zł

Konsultacje

Konsultacje dotyczą terapii, omówienia postępów dziecka, jak również innych tematów dotyczących zaburzeń integracji sensorycznej. Jeśli podejrzewają Państwo zaburzenia SI u dziecka zapraszamy na wstępną konsultację.

Czas trwania: 50 min
Cena:
80 zł

BUM CYK - LABORATORIUM EKSPERYMENTÓW

Zajęcia grupowe (8 -15 dzieci w grupie) odbywają się w placówce firmy Sensorito, w placówce firmy zamawiającej usługę lub w domu. Prowadzimy warsztaty z eksperymentów oraz kreatywne zajęcia plastyczne, a także odwiedzamy małych jubilatów na przyjęciach urodzinowych. Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://www.bumcyklab.pl/. Zapytania należy kierować na e-mail: warsztaty@bumcyklab.pl
Czas: 60 - 90 min
Cena: uzależniona od ilości dzieci w grupie