CENNIK

CENNIK

Ocena rozwoju procesów SI

Ocena procesów integracji sensorycznej złożona jest z wywiadu, kwestionariusza SI, obserwacji klinicznej, obserwacji zabawy swobodnej i kierowanej. Po 4 roku życia diagnoza uzupełniana jest o standaryzowane testy SIPT - Sensory Integration and Praxis Tests.                                                                   
Dzieci do 4 r.ż.: 2 spotkania po 60 min, cena 350zł
Dzieci powyżej 4 r.ż.: 2 spotkania po 90 min, cena 500zł

Terapia SI

Terapia metodą integracji sensorycznej odbywa się na sali wyposażonej w profesjonalny sprzęt terapeutyczny. Dziecko w trakcie zajęć wykonuje aktywności, które są dla niego atrakcyjne i prowadzą do poprawy funkcjonowania w życiu codziennym.           

Czas trwania: 50 min
Cena: 100 zł

Konsultacje

Konsultacje dotyczą terapii, omówienia postępów dziecka, jak również innych tematów dotyczących zaburzeń integracji sensorycznej. Jeśli podejrzewają Państwo zaburzenia SI u dziecka zapraszamy na wstępną konsultację.

Czas trwania: 50 min
Cena:
 100 zł

BUM CYK - LABORATORIUM EKSPERYMENTÓW

Zajęcia grupowe odbywają się w placówce firmy Sensorito, w placówce firmy zamawiającej usługę lub w domu. Prowadzimy warsztaty z eksperymentów oraz kreatywne zajęcia plastyczne, a także odwiedzamy małych jubilatów na przyjęciach urodzinowych. Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://www.bumcyklab.pl/. Zapytania należy kierować na e-mail: warsztaty@bumcyklab.pl
Czas: 30 - 90 min
Cena: uzależniona od ilości dzieci w grupie