Witamy, na początku wypada się przedstawić. 🙂 Jesteśmy parą fizjoterapeutów dziecięcych, specjalizujemy się przede wszystkim w pracy metodą integracji sensorycznej. Jesteśmy parą nie tylko biznesowo, ale też prywatnie.

Rozwój dzieci, ich myślenie, odbieranie świata, emocje jakie okazują są dla nas niesamowicie ciekawe.

Opowiemy tu o naszych pomysłach, o naszej pracy z małymi pacjentami, o obserwacjach i wnioskach z pracy terapeuty, o tym jak ważny jest ruch w rozwoju dziecka.

Znajdziecie Państwo porady i pomysły jak pracować z dziećmi – przykłady ćwiczeń z zakresu małej motoryki, zabawy ruchowe, przykładowe aktywności do wykorzystania na sali SI oraz w domu.

Zajmujemy się też prowadzeniem eksperymentów dla dzieci. Zajęcia te zawierają elementy sensoryczno – plastyczne, podczas których można zaobserwować efekt WOW: wybuchy, nagłe zmiany konsystencji czy barwy – takie zabawy rozwijają kreatywność. Po więcej zapraszamy na Facebooka Sensoryczne Eksperymenty – jest tam sporo pomysłów na domowe doświadczenia 🙂

W planach mamy też podzielić się pewną dawką wiedzy merytorycznej, bo jak wiadomo i taka jest potrzebna 🙂 Nie tylko do prowadzenia diagnozy czy terapii, ale i w celu wyjaśnienia Wam – Rodzicom wszystkiego co dzieje się z dzieckiem, u którego występują zaburzenia integracji sensorycznej (SI).

Chętnie poznamy też wskazówki innych Specjalistów oraz historie i opinie Rodziców.

W praktyce zobaczymy co jeszcze się wydarzy 🙂

Pozdrawiamy,
SENSORITO – Marzena i Jacek

Close